הדברים שחשוב לדעת לפני שרוכשים שערים חשמליים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

במאמר זה ננתח מצבים שונים בהם בעלי בתים ממקמים את שעריהם החשמליים. שער חשמלי עשוי להיות ממוקם מול קיר כשדלת הכניסה נמצאת בקיר אחר ולא מולו, או שאת שער הכניסה ניתן למקם מול דלת, למשל הדלת הבלגית של המטבח ביציאה לחצר. אז איך רצוי לבחור את השער בכל אחד מהמקרים הללו? תתפלאו לקרוא אבל התשובה לכך שונה בתכלית, ולכן ניסחנו עבורכם את מאמר המידע שלפניכם.

בחירת שער חשמלי שימוקם מול קיר ללא דלת

הבחירה הזו צריכה להתבסס על מקוריות וחדשנות. למה הכוונה? אל תחשבו על דמיון למעקה או לחומה או לגדר הסמוכים/ות. אלה אמנם אלמנטים של פרזול אבל השער הוא הרבה יותר מזה. הוא משדדר עוצמה, וחייב לייצר עבורכם נראות. זה רכיב שבניגוד לאחרים נועד כדי לבלוט על מנת לייצג את הבית בצורה הטובה ביותר. תחשבו שזה כמו סלון במפתן הכניסה לבית ביחס לחדר פנימי ממוצע הממוקם בתוכו. לכן, מומלץ לבחור בשער שהצבע שלו שונה מזה של החומה, המעקה וכד', אבל לבדוק היטב את הבחירה: לוודא בהדמיית מחשב שהשילוב אינו מגושם ושעובי השער מתאים לשילוב בחצר. במילים אחרות, השער צריך להיראות שונה אבל לא ליצור נראות בעלת מראה מרושל.

בחירת שער חשמלי שימוקם מול דלת כניסה

כאשר ישנה דלת כניסה מול השער, המצב שונה לחלוטין. בדרך כלל יש 2 טכניקות בנייה של בתים פרטיים: או שמדובר בדלת כניסה ראשית בעלת סגנון כפרי או בורגני עתיק מעץ או דמוי עץ או בסגנון יווני עתיק, או שמדובר על דלת בלגית מודרני שנהוג להציב במטבחים עם קיר חיצוני. לרוב, דלתות מטבח אלו משמשות כדלתות כניסה אחוריות, ובמקרה כזה גם דלת הכניסה הראשית עשויה להיות מעוצבת בסגנון המודרני, אם כי אין הכרח. כך או כך, חשוב לבחור בשער בעל סממנים עיצוביים דומים על מנת ליצור עקביות בין כל תשתיות הכניסה של הבית. אנו לא מפצירים בכם לבחור שער שקוף, אבל אם יש לכם דלת שקופה במטבח, רצוי שהוא ייראה כמוה גיאומטרית על מנת ליצור את העקביות דקורטיבית המבוקשת במרחב הביתי ובסביבתו. בדרך זו אתם מבטיחים שערים חשמליים בעלי מראה עוצמתי באמת.

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: