הדברת עכברים באמצעות פיתיונות – כך תעשו את זה נכון

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

עכברים אינם רק מכרסמים מצייצים וטורדניים, הם מסכנים בריאותית את משכנכם כאשר הם כבר חדרו אליו. העכברים, בדומה לכלבים ובשונה כל כך מחתולים, אינם היגייניים. הם עושים את צרכיהם על קצה המחילה שהם חפרו מהרהיטים השבורים שבחדר ולאחר מכן ברחבי אזור החדירה כולו. בשל כך הם ממש מעבירי מחלות ולכן אם ראיתם בבית עכבר אחד חשוב להדביר אותו כמה שיותר מהר. קחו בחשבון כי יש מאחוריו מושבה שלמה של מכרסמים שמחכים להיכנס ולכן להדברת העכבר הראשון שרואים ישנה חשיבות גדולה מאד עבורכם.

עשו זאת בעצמכם והטמינו פיתיונות הרעלה

את פיתיונות ההרעלה מומלץ להציב בלוקיישנים שונים בהם ראיתם את העכבר בעבר. העכבר ייקח אותם דווקא משום שלא מדובר במלכודות קפיץ ובאמצעי אחר שהוא עשוי לדעת להיזהר בו. מדובר במזון בסך הכל, ומאד איכותי – לעכבר. אלא שבשונה ממזון סטנדרטי, כאן יש רעלים שיחלישו את התפקוד של העכבר ובסוף יהרגו אותו. ומדוע המוות של העכבר חייב להיות איטי? כיצד זה קשור לביטחונכם? משום שכאשר העכבר גוסס לאט הוא מצייץ לכל המושבה שלו שלא תגיע וזו צפויה לנוס לכל עבר. לכן, הרעל לא ממית את העכבר אלא הורג אותו בשלבים ומאפשר לו חלון זמן רחב מספיק בכדי להתריע למכרסמים נוספים מאותה מושבה שלא להיכנס לדירה שלכם.

כך תיישמו שימוש נכון בפיתיונות נגד עכברים

הציבו אותם במקומות מרכזיים בהם העכבר דרך או שראיתם אותו דורך בעבר. לקבלת רשימת מקומות מועדת לפורענות ברוב הבתים, ניתן ליצור קשר עם חברת מכירת מוצרי הדברה מאושרים המשרד להגנת הסביבה. נציגי החברה יספקו לכם מידע היכן הכי כדאי לרסס על מנת להגיע לתוצאה המבוקשת, אכילת הפיתיון על ידי העכבר והמתתו כתוצאה מכך.

היתרונות בשימוש בפיתיונות נגד עכברים

הם לא משאירים ריח, הם קלים להצבה והם גורמים לעכבר למוות איטי ולא מהיר, שמאפשר לו להתריע בפני המושבה שלו לא להיכנס לבית שלכם. פיתיונות נגד עכברים לא מצריכים רישיון מדביר וניתנים לתפעול על ידיכם. ניתן להסתייע בשירות ההדרכות של חברת מוצרי הדברת עכברים טבעיים לשם הבטחת הצלחה במהלך ההדברה שלכם.

 

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: