הובלת ארון, מקרר ותכולות כבדות ממקום למקום? כך תבחרו את חברת ההובלות שלכם

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

לא יהיה זה סוד לומר כי הובלת ארון, מקרר, פסנתר וכד' נחשבות למורכבות ולקשות שבמעבר דירה. למובילים אסור להשתמש במעליות עם חלק מסוגי הכבודה הזו גם אם הן גדולות, אם העומס ההנדסי שלהן לא מאפשר את שינוע המוצרים. מאידך, כשהם סוחבים את הכבודה במדרגות, עליכם להבטיח שהיא תתקבל שלמה בתוך הדירה. איך תוודאו שכך יהיה? במאמר זה אנו מספקים את כל הפרטים שיסייעו לכם להוביל תכולה  כבדה למטבחים וסלונים = בהצלחה יתרה.

ודאו כי החברה מתמחה בהובלת תכולת מטבח כבדה

עקירת ארונות מטבח תוך השארת חורי הקידוח כמו שהם ושמירה על הברגים והשייבות במארזים לקראת התקנה, הובלת מקררים תוך פירוקם והרכבתם בעת הצורך, ועוד. חברת הובלות שמתמחה בפרויקטים הללו תטרח לציין זאת בעמוד הראשון באתר ואפילו ב- 2 השורות שגוגל מאפשר להשאיר במסך החיפוש לפני שנכנסים אליו. אם זיהיתם כזו חברה, מומלץ להיכנס לאתר שלה ולקרוא כיצד מתבצעת ההובלה, להתרשם מהיישום ולא להסס להרים טלפון כדי לוודא ממענה אנושי כיצד הדברים מתבצעים.

ודאו כי החברה מתמחה בהובלת תכולות סלון מורכבות

בשונה מתכולות מטבח, תכולות הסלון בחלקן אינן מתפרקות. אמנם ארונות סלון מתפרקים, אבל מה עם מזנון מפוסל שנשאר כבד גם אחרי שמוציאים לו את הדלתות? ספות? כורסת טלוויזיה? פסנתר? המוצרים הללו מובלים בשלמותם לסלון החדש. אין דרך אחרת. לכן חשוב לוודא כי לצד יכולתה של החברה לבצע הובלת ארון, היא יכולה להוביל גם תכולות שלמות ללא פירוק בסבלות מלאה דרך חדר המדרגות.

שימוש בחברת הובלות בבית קיים לצרכי פינוי דירה

לעתים את המהלך הזה אתם תצטרכו ליישם בדירתכם. מה תעשו אם תקנו תנור חדש או מקרר חדש והמוביל מטעם החנות יסרב לפנות את שלכם ויסתפק בלזרוק לחצר או לרחוב? במקרה כזה תצטרכו להזמין חברת הובלות המתמחה בפינוי. כאן, לא רק שעליה לדעת ליישם פינוי מקרר ישן או תנור שאבד עליו הכלח, היא חייבת לשנע זאת לאתר פינוי מורשה בלבד. השארה ברחוב תסבך אתכם עם הרשויות. חשוב לוודא זאת מול מקבלי ההחלטות בחברת ההובלות לפני שמזמינים את העובדים לבתיכם.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: