הובלת מקרר למטבחים בבתים חדשים – כך תעשו את זה נכון

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

על השאלה כמה עולה הובלת מקרר ניתן לענות בהתחשב בשלושה פרמטרים: משקל המקרר, מיקום נקודת הומצא ומיקום היעד. ככלל, ככל שהמקרר כבד יותר הוא יקר יותר להובלה. מקרר עבה שמצריך פירוק דלת בבית היעד, עלול גם הוא לייקר את המחיר. בנוסף לכך, איסוף מקומה גבוהה מאד או נמוכה מאד (מינוס 3 למשל) ייקר את המחיר בהשוואה לאיסוף מקומות 0-1 וגם פריקה ביעד שיש בו קומה גבוהה עשויה להוסיף למחיר ההובלה שלכם.

בחרו בחברת הובלה מומחית להובלת מטבחים

חברה זו תדע כיצד לטפל במקרר שלכם באופן מיטבי. היא תקבל החלטה מושכלת אם לפרק אותו או לא, וכיצד לעטוף את החלקים המפורקים למען החזרה קלה של ההתקן להרכבה בהגעה ליעד. היא צפויה להשתמש בניילונים להגנה על חלקים שבירים ורגישים כמו מדפי זכוכית וחלקי מתכת ופלסטיק החשופים לשריטות ללא טיפול הולם של חברת הובלת מקרר ייעודית.

תאמו מול החברה הסדרת סדר וניקיון הן בנקודת המוצא והן ביעד

חשוב לסכם מול הנהלת החברה שיתבצע ניקיון הן בנקודת המוצא והן ביעד של שיירי הובלה שאין בהם צורך כמו צלופנים, ניילונים נצמדים וכד'. בדרך זו אתם חוסכים על הזמנת שירות פינוי דירה וגם מאפשרים לעצמכם להתנהל בקלות, לכל אורך ההובלה.

תאמו מול החברה את מסלול התנועה

אל תהיו בטוחים שכל מסלול תנועה שהיא תבחר גם יהיה Tracks compatible. ישנם מסלולים עם גשרים נמוכים וגשרים איריים שלא מאפשרים תנועה של גלגל עבה. בחרו במסלול שיאפשר תנועה טובה למשאיות ללא צורך להוציא אוויר מהגלגלים גם בכבישים נמוכים וצרים.

מרוצים משירות ההובלה? מומלץ לצ'פר את חברת ההובלות בטיפ

חשוב להבין כי חברות הובלות עובדות על בסיס אמון. חברות שנציגיהן קיבלו טיפ על עבודה טובה – זכו לו בשל איכות העבודה שנעשתה. לכן, אם התרצתם מהעבודה שקיבלתם מומלץ גם לכם להעניק טיפ ולזכות שוב בשירות הנהגים והעובדים המסורים גם בהובלות שתעשו בעתיד. הזמינו הובלת מקררים ותכולת מטבח מחברת הובלות מקצועית והבטיחו את הטוב ביותר למטבח החדש שלכם: ציוד לפירוק תכולה גדולה וכבדה, חיבור התכולה שנפרקה בבית והעמדתו במקומו החדש.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: