הכירו אמצעי ריסוס נגד מקקים גדולים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

התיקן האמריקאי הוא המוכר והידוע ביותר בישראל. זהו אותו מזיק אשר אנו מכנים "ג'וק גדול ומפחיד". לרוב, יהיו לו כנפיים, בנוסף לגודלו, והוא עשוי להגיע מהביוב, מהמרזבים, מהמזגנים ומחלונות פתוחים. התיקן יעדיך לחיות באזורים לחים כמו תאי מקלחת ושירותים. חשוב לציין כי הוא אינו ארסי ואינו מסוכן. הוא פשוט מפחיד מפאת מראהו החיצוני המאיים והגדול.

עריכת בדיקה שבבית שלנו אין תיקן אמריקאי

לתיקן זה ישנה יכולת להסתתר מאתנו אבל ניתן לפצח אותה. הוא יעשה זאת באזורים בהם קיימת נזילה (משם הוא גם יחדור אם הפתח גדול מספיק), לבדוק בחדר המקלחת או בשירותים אם הם לא נוקו (כמובן חשוב תמיד לנקות אותם היטב), וכמובן בארונות המטבח. תיקן זה פעיל בעיקר בלילה, לכן אם ישנה האפשרות להתעורר בשעה מאוחרת בכוונה לשם החיפוש, קיימת אפשרות שתמצאו אותו.

ריסוס, במידה ונמצא תיקן אמריקאי בבית

חומר הדברה ירוק הנו היעיל ביותר לריסוס התיקן האמריקאי. זהו אמצעי ריסוס נגד מקקים שהופק ישירות מפרח החרצית. חשוב לדעת איך להשתמש בחומר וכמה לרסס על מנת למגר סופית את הופעתו של תיקן זה בטווח הזמן הקרוב. חשוב לוודא שהחומר אושר על ידי המשרד להגנת הסביבה, שכן חומר אחר, גם אם הוא טבעי, אך לא נבדק, עשוי להיות מסוכן לשימוש בידיים לא מקצועיות.

יתרונות חומר ההדברה הטבעי על הכימי

  • קטיעת שרשראות התרבות – לא רק המקקים בקו הראשון מודברים אלא גם ביצים וצעירים.
  • ללא ריח – ריסוס נגד מקקים חלק, מלוטש וללא הפצת ריח בכלל.
  • ללא צורך לפנות מזון – ללא צורך לפנות מהמקרר גם אם מרססים מתחתיו.
  • ללא צורך לפנות ילדים וחיות מחמד – המשפחה שלכם יכולה להמשיך לגור בבית כסדרה.
  • ביצוע הדברה מהיר ויעיל – הגעה לתוצאות הדברה מהירות בעקבות ריסוס נגד מקקים.

עם חומר ההדברה הטבעי לשם ריסוס נגד מקקים אתם מבטיחים לעצמכם סיום מהיר של פרשת התיקן האמריקאי וחזרה מהירה לשגרה. החומר הטבעי מדביר אותם ביעילות ודואג לאי הישנות התופעה בפרק הזמן הקרוב. נסו את חומר ההדברה האטרקטיבי, היחיד שלא משאיר ריח, שמאפשר שימוש בטוח ושמאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה!

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: