התאמת מגהצי קיטור לשימושכם הביתי

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

מגהצי קיטור הם מכשירים בעלי נתוני גיהוץ שונים שמאד כדאי לדעת כיצד לבחור. ראם יש לכם חליפת שרד אחת ותו לא, ייתכן כי מגהץ קיטור בעל נתונים נמוכים בעלות זולה יספיק. אבל אם את אשה שיש לה בנים חיילים, בעל עם חליפות שרד רבות ואולי גם לך יש בגד לגיהוץ, את תצטרכי מגהץ קיטור משוכלל שייתן מענה גם לפרויקטים עבי-כרס בתחום הגיהוץ.

בחירתו של המגהץ מתחילה במהירות שלו

למהירות המגהץ – חשיבות מכרעת בבחירתו. ניתן לבסס את הבחירה על מגהץ בעל מהירות נמוכה של 30-40 גרם לדקה (הכוונה למשקל האדים בגרמים שנפלט כל דקה) או בעל מהירות גבוהה של 430 גרם לדקה. מגהץ מהיר יישר מהר את הבגדים בעוד מגהץ איטי ידרוש שתתעכבו על כל סנטימטר בבגד על מנת ליצור בו את משטח הפלס המיוחל.

קיבולת טנק המים – פרט לוגיסטי חשוב

כמובן שבמכשירים המשמשים לגיהוץ סדרתי של 4-10 חולצות שרד ומדי משטרה וצבא אתם תצטרכו שיהיה טנק גדול כדי שלא תצטרכו להחליף מים כל 1-2 חולצות. במגהץ שמיועד לשימושכם האישי, המשמש רק לגיהוץ החולצה שלכם? ייתכן כי בכלל לא תצטרכו את זה, וטנק קטן יספיק לכם בהחלט. חשוב להיות כלכליים כשבוחרים מכשיר כמו מגהץ קיטור כי פערי המחיר גבוהים ועלולים להביא לבזבוז שלא לצורך.

מגהץ בטיחות – תנאי בסיסי לכל רכישה

מגהצי קיטור חייבים להירכש עם עזרי בטיחות. בין אם עמדת הגיהוץ היא במטבח או בחדר עבודה חיצוני לו, אתם צריכים להימנע מעשיית נזק לאריחים, למרצפות ולכל משטח אחר כאשר מניחים את המגהץ בעודו רותח. לכן, מגהץ קונים אך ורק עם קרש בטיחות שמכיל מקום להטמעתו רותח. מהו המקום הזה? או מעמד גבוה על עמוד, שבקצהו מתכת ייעודית לספיגת חום ורתיחה, או חור מגרעת בקצה הקרש המשמש להנחתו לצרכי מנוחה. במקרה זה, החלק הרותח של המגהץ נמצא באוויר, בעוד הפרזול שלו הוא שמעוגן בצדי המגרעת. מגהצי קיטור לרכישה עם תשתיות בטיחות נלוות חשובים מאד ומונעים טרגדיות כמו כוויות והשחתה של תשתיות בית בגלל הגעתו של המכשיר לטמפרטורות גבוהות. הקפידו על כך והימנעו מתאונות עבודה ומנזקים בלתי הפיכים לבית.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: