טיפים לבחירת תכשיר נגד נמלים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

במאמר טיפים זה נספק לכם כלים לבחירת תכשיר נגד נמלים מסוגים שונים. חלק מהפתרונות מבוססים על חומרים מוצקים וחלקם על ג'לים ותרסיסים שונים. פתרונות אלו הנם טבעיים ואינם מכילים חומרים כימיים אך הם שווים בעוצמת ההדברה שלהם לחומרים הכימיים. המתת הנמלים תתבצע ביעילות ואפילו עם פחות מאמץ מאשר עם חומרי הדברה מקצועיים.

טיפ לבחירת פתרון הדברה למי שיש לו נמלים בחצר

בחצר הכי טוב להשתמש בפיתיון: גרגירי מזון מורעלים שהנמלים סוחבות עמן לקן. הפיתיון לא הורג את הנמלה בסחיבה, אבל כשהיא מגיעה למחילה של המלכה היא מרעילה אותה ואת שאר הלהקה. נמלים שנשארו בחיים יתרחקו באופן מנידי מהמקום עם מותה של המלכה.

טיפ לבחירת ג'ל נגד נמלים בתוך הבית

ג'ל זה הנו אפקטיבי מאד ויכול להדביר קינים שלמים מבלי לדעת איפה הם ומבלי לקבל אינדיקציה אם המלכה מתה או לא. איך זה קורה? מפזרים מעט ג'ל בתוך הבית. בדירת 3 חדרים מספיק תכשיר אחד של ג'ל, לא יותר. הנמלים לוקחות את הג'ל שהתפזר והתקשה לכיוון הקן, ובתוכו הן ממיתות את כל יתר הנמלים כולל את המלכה. כאן, אין נמלים שיישארו בחיים. מדובר בהמתה המונית מרגע שהג'ל נכנס לתוך הקן. לכן לא צריך לדעת איפה הקן נמצא, רק לוודא שאחת הנמלים לקחו את הפיתיון.

טיפ לבחירת תכשיר נגד נמלים

תכשיר נגד נמלים מבוסס על רעלנים מצמח החרצית. הם לא משפיעים על בני האדם והם לא יכולים להריח אותם. עבור המקקים, זו חוויה לא נעימה כלל. תכשיר נגד נמלים המבוסס על חרצית מרוסס במקומות שונים בבית ובחוץ ומאפשר המתה של קבוצת נמלים שסופגות אותו. כאשר מסיימים לרסס, לא מנגבים ולא מנקים. משאירים את האזורים המרוססים רטובים מהריסוס ובודקים מה קורה כעבור 4-5 ימים. הנמלים כבר לא יהיו בשלב זה בביתכם.

כיצד תדעו אלו חומרים לבחור?

תכשיר נגד נמלים, כמו גם פיתיונות מזון וג'ל צריכים להיות מבוססים על חומרים טבעיים ולהיות מסופקים על ידי חברת הדברה מומחית שתוכל להעביר לכם הדרכה בין לבין ולוודא שאתם בדרך הנכונה להדברה מלאה. בדרך זו אתם מבטיחים סיום מהיר של סאגת הנמלים.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: