טיפים להסדרת קיר זכוכית למשרד

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

מעוניינים לדעת כיצד לגבש קיר זכוכית למשרד? אם גם אתם עליתם על העובדה שמשרד שיש לו קיר זכוכית אחד לפחות, רצוי במיקום מרכזי בו מונח המסך הרחב, או במרכז המטבח, הוא משרד המשדר יוקרה ומזרים אנרגיות טובות עבור עובדיו הקבועים, אתם בוודאי יודעים גם להאריך איכות של מצע הזכוכית. אבל, תמונות לחוד ומציאות לחוד. לא כל קבלן שמציג תמונה יפה של קיר זכוכית במשרד כלשהו אכן יגיע לאותה תוצאה גם במשרד שלכם. איך תוודאו מראש שאתם עובדים עם אנשים אמינים ומקצועיים? בדרך הבאה.

על הקבלן להצטייד בכל תשתיות החיבור של הקיר החדש

אריחי החיפוי צריכים להגיע מפורקים ולא להיסחב מקשה אחת על ידי סבל כדי להימנע מכשלי הובלה, שריטות בעלייה בחדר המדרגות וכד'. אל תשכחו שקיר של משרד זה אובייקט גדול מדי כדי לסמוך על הובלה בטוחה והדבר האחרון שאתם צריכים הוא שריטות שנוצרו במהלכה ותוקנו על ידי אמצעי הדבקה מפוקפקים. לכן, החיפויים צריכים להגיע מפורקים בממדים שניתנים לסחיבה קלה ופשוטה. לצד החיפויים, על העובדים להצטייד בעוד 3 סוגי תשתיות: דבק חיפויים, מסטיק אקרילי וערכת קידוח (מקדחה קלה, ברגים ושייבות).

מומלץ לוודא כי בחירתכם משקפת את עיצוב המשרד

חשוב להתייחס לזה כמו פרויקט צביעה לכל דבר. יש לבחור בצבע ובליטוש של החיפוי שיגלמו בצורה הטובה ביותר את הנעשה במשרד ויספקו לכם את כל הסיבות להתגאות בפרויקט החדש ולהציג מצע מעוצב ומותאם ליתר קירות המשרד. ודאו כי הצבע, רמת המבריקות והאובייקטים על הקיר (לחילופין, ניתן להשאירו בצבע אחד) מתאימים לעיצוב המשרד שלכם הדמיית מחשב של חברת התקנת קיר זכוכית למשרד תוכל לסייע לכם לבחור ביעילות.

חשוב לוודא כי העבודה עומדת להתבצע על פי סדר פעולות מקצועי

הפעולה הראשונית אחרי ה- Unboxing של החיפויים מתחילה בהדבקתם מפינת קיר מסוימת דרך שורות ועמודות לצדה עד לפינה הנגדית. כאשר כל הקיר מכוסה חיפויים מומלץ לבחור את הצידיים שבהם ולקדוח אותם לקיר. לא חובה לקדוח את כולם, רק את אלו שמטים-לנפול, וזה בדרך כלל קורה בקצוות כשאין חיפוי מימין או משמאל לחלק הנפול. לאחר שיושמה פעולה זו יש למשוח את כל החריצים בין חלקי החיפויים במסטיק אקרילי. למותר לציין כי המסטיק האקרילי הוא לא רק חומר הדבקה אלא גם חומר עיצוב. רואים אותו ויזואלית כי הוא מחליף חריצי חיפויים. בין או זהו קיר טלוויזיה זכוכית ובין אם זהו קיר שלם הפרוס על כל השטח, חשוב שהמסטיק האקרילי יהיה בצבע של החיפוי שבחרתם.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: