טיפים להתנהלות לפני הזמנת מדביר תיקנים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

גם אם אנחנו אנשי ניקיון כפייתיים, דואגים לנקות את תבניות התנור וקומקומי הקפה עם מלח לימון ולקרצף מרצפות עם חומרים מקצועיים, לנקות כיורים ולהשתמש בשואבי האבק הכי מתקדמים, סביר להניח שמעת לעת נמצא ג'וק בבית. הבהלה הצפויה מובנת וכנראה שתבקשו להזמין מדביר תיקנים. לפני הזמנתו, כדאי שתקראו את הטיפים הבאים על מנת שתדעו איך לבחור מדביר תיקנים ועם אלו חומרי הדברה רצוי להשתמש.

טיפ מס' 1 – זיהוי סוגי ג'וקים

בשפה העברית, ג'וק הוא כינוי כללי למזיק הבית, כלומר מזיק שתכליתו אינה חקלאות בהכרח אלא נוכחות פיזית מבעד לקירות שלנו. בפועל, בעגת הרחוב, הכוונה תהיה לתיקן, אך הכוונה המקורית של המילה ג'וק היא כל המזיקים הביתיים, כולל פסוקאים ופשפשים. חשוב להבין כי לכל מזיק ישנן הסיבות שהוא "בחר" להתייצב בבית שלכם, קיימיפ פיתויים שונים שהביאו אותו לכך, וגם העונה בה הוא מתרבה שונה. כשמבדילים בין תיקנים, ראוי להבדיל בין התיקן הגדול (4 ס"מ אורך) שהוא תיקן אמריקאי שמוצאו מהביוב, לעומת תיקן קטן (שימו לב, זהו אינו גור תיקנים, אלא תיקן קטן באופן קבוע, באורך 15 מ"מ) שהוא תיקן גרמני אשר נוכח במיוחד סביב מכשירי המטבח החמים כל השנה.

טיפ מס' 2 – זיהוי הבית כמקום עם מכת מזיקים לפני נוכחות מלאה שלהם

כאמור, לא כל תיקן שאנחנו רואים מסמל כי הבית במכת תיקנים. אבל אם פגשנו תיקן, ויום למחרת עוד אחד, וכעבור יומיים עוד 2 וכד' כנראה שהבית שלנו סובל ממכת תיקנים. חשוב לציין כי התיקנים שאנו רואים בעין הם החלשים בחבורה ולכן המתתם לא תעזור בלי טיפול של מדביר תיקנים.

טיפ מס' 3 – בחירת המדביר

לפני שבוחרים מדביר תיקנים, מומלץ להיוועץ עם חברת שיווק חומרי הדברה. ייתכן והמקרה שלכם יצריך בסך הכל רכישת חומרים טבעיים לביצוע ההדברה בכוחות עצמכם. אם אתם חשים שאי אפשר ואתם חייבים לצדכם מדביר תיקנים, דעו כי לא פחות מכשרונו של המדביר, חשוב שהוא יבוא עם חומר איכותי, וכשמדובר על מדביר תיקנים חומר זה הוא חומר טבעי. הוא מאפשר לכם שגרת חיים מלאה, ללא פינוי וללא סיכון למזון שלכם ומרחיק תיקנים לזמן ארוך ללא ריח.

 

 

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: