כך מומלץ לבחור מגהץ קיטור

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

למגהץ הקיטור חשיבות מכרעת לבגדים החגיגיים שלכם ושל בני ביתכם, חיילים ושוטרים המתגוררים עמכם בבית שמדיהם זקוקים לטיפול מעת לעת, ועוד. בחירה מוצלחת מגהצי קיטור תחסוך לכם עבודה סיזיפית בתחום מילוי המים והמאמץ הכללי בהגעה לתוצאת גיהוץ מניחה את הדעת.

למהירות הגיהוץ – חשיבות מכרעת בהגעה לתוצאות מידיות

כל מכשיר חשמלי מתבסס, בסופו של דבר, על מהירות פעולה. כפי שבמכונית מודדים כמה קילומטרים עושה המנוע בשעה אחת, במגהץ מודדים מהו משקל האדים (בגרמים) שנפלט על הבגד בדקה אחת. 430 גרם לדקה נחשבת מהירות מהירה מאד שעשויה לייקר את מחירו של המגהץ, בעוד 30 גרם לדקה נחשבת מהירות איטית, בה בשביל יישור בגד מסוים נדרש יותר מאמץ והשקעה ארוכה יותר של זמן.

נפח המיכל מאפשר לכם לדעת מה תהיה תדירות החלפת המים ביום גיהוץ

במיכל קטן של 70 מ"ל ייתכן ותידרש החלפה תוך כדי גיהוץ אם מטפלים בבגדים ובמדים מרובים. לעומת זאת, מיכל רחב של 1.6 ליטר יאפשר לכם לגהץ סדרה גדולה של חליפות כמעט ללא הגבלה. לרוב, מהירות המגהץ ומיכל המים נמצאים ביחס ישר האחת לשני. כלומר, מגהץ מהיר לרוב יכיל מיכל גדול ומגהץ איטי יתבסס ברוב המקרים על מיכל קטן.

מסקנה: להשקעה שלכם יש תמורה

מגהץ קיטור שמתפשרים על מהירותו הנמוכה יגרור בדרך כלל מיכל מים קטן שייאלץ אתכם להחליפם תוך גיהוץ מעט בגדים לפני שמתחילים לראות תוצאות. לעומת זאת, מגהץ שיש לו מהירות גבוהה, לרוב יכיל מיכל גדול שיאפשר לכם מרחב תמרון טוב בלי להחליף את המים. לכן, מומלץ להשקיע במגהץ עם נתונים טובים: זהו לא אמצעי שדרוג אלא מהלך שיבטיח כי מאמצכם בגיהוץ הבגד יהיה מינימלי ועבודתכם תהיה יעילה ביותר.

ודאו שיש למגהץ עזרי בטיחות

שכבת מתכת ניטרלית על הקרש עם חור להנחת החלק הרותח של המגהץ או שפופרת אנכית על המשטח להנחתו הם תנאים בסיסיים לרכישת מגהץ קיטור. לא תמיד יש אחיזה או רצון לאחוז במגהץ וכאשר הוא רותח ונוגעים במקומות הלא נכונים זה עלול להסב לכם נזקים עם צלקות לכל החיים. מגהץ קיטור חובה לרכוש רק עם אמצעי בטיחות להגנה על המשתמש מפני הרתיחה שלו.

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: