כספת בבית, גם בארון המטבח או התקשורת היא סכנה בשבילכם: פנו למתחם פרטי בלבד

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

המטבח הוא חדר מפתה לשים בו כספת בבית. יש בו המון ארונות ולכן מה הסיכוי שימצאו דווקא את זה שאחראי על הכספת? אתם לא מגבירים את החשד ולא מתקינים מנעול על הדלת, אלא רק מזמינים טכנאי שיקבע אותה מאחורי הדופן של הארון. במבחן המציאות, מטבח זר הוא כר פורה לחיטוטים ושליפות מידע על ידי אורחים לא מעטים. אם הם יגבלו שיש לכם כספת בבית הם עשויים לשוחח על כך עם עבריינים ישירות או עם אזרחים שמכירים אותם, ומשם קצרה הדרך לשוד מזוין. אז מה צריך באמת לעשות כדי לשמור על הכסף ויתר האמצעים היקרים לכם?

הירשמו למתחם פרטי מאובטח המספק שירות כספות

חשוב לוודא כי מדובר במתחם מאובטח על בסיס מודל תלת שכבתי, בטון מזוין, מצלמות אבטחה ומערך שומרים חמוש וחזק, יוצא יחידות קרביות. מתחם פרטי שכזה יספק בדיוק את מה שאתם צריכים בשביל לשמור על הרכוש שלכם ללא עוררין, באופן מוחלט.

מתחם פרטי מאובטח עם ביטוח רכוש

אמנם מדובר במתחם פרטי אבל גם מנהל אופרציית אבטחה כזו לא יכול לחזות כוח עליון, או אפילו טעות אנוש קריטית במסגרתה ידם של העבריינים תהיה על העליונה. בדיוק בשל מקרים כאלה, הרכוש שלכם מאובטח באלפי דולר ארה"ב בפוליסה ייעודית. שירות זה צריך להיות מסופק על ידי מתחם האבטחה הפרטי, כולל אפשרות לשלם עוד ולקבל הרחבה של הפוליסה.

ללא הגבלת ביקורים

אחת הסיבות שרבים מאתנו עברו אל כספת בבית היא העמידה מול שוקת שבורה שקבעו עבורנו הבנקים השכירים: לא יותר מ- 20 ביקורים בשנה ורק בשעות פעילות הסניף. במתחם מאובטח פרטי ניתן להגיע בכל יום עד 22:00 בערב ללא הגבלת ביקורים שנתית. בדרך זו תוכלו להסדיר הגעה לרכוש שלכם ולשלוף אותו מהכספת בכל אימת שתצטרכו. בכך, תוכלו להבטיח שהרכוש שלכם לא רק בידיים טובות, אלא הנגישות אליו מצדכם תהיה ברמה גבוהה. נגישות לרכוש היא אחד הסעיפים שמדרבנים אנשים לעשות מנוי כספת במתחם חיצוני, שכן העובדה שהרכוש זמין גם כשהוא לא בבית מחממת את הלב ומספקת המון סיבות לבטוח בהנהלת המתחם.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: