למה כדאי להחזיק חומר דוחה יתושים בכל בית בישראל?

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

ברוב הערים בישראל סובלים מיתושים בעונת הקיץ, בחלק יותר ובחלק פחות, אך הקיץ הישראלי מושך יתושים רבים אל האזור שלנו ולכן לא מעט אנשים סובלים לאורך כל עונת הקיץ מקיומם של היתושים בבית שלהם. 

חומר דוחה יתושים הינו חומר המאפשר להרחיק את היתושים מסביבת המגורים שלנו, וכך לשמור על בית נקי ונעים יותר.

חשוב להבין כי יתושים הם לא רק מפגע אסתטי שלא נעים לראות בבית, והעקיצה שלהם היא לא רק מגרדת אלא עשויה להיות מסוכנת, במיוחד לילדים קטנים. ישנם ילדים אשר רגישים לעקיצות של יתושים. בנוסף, זכרו כי עקיצה של יתוש הינה למעשה דרך שלו למצוץ את הדם שלנו, וכאשר הוא מבצע את המציצה הזו הוא יכול להעביר מחלות מאחד לשני או אפילו מבעלי חיים לבני אדם (כמו לדוגמא שושנת יריחו אשר מתרחשת כתוצאה ממעבר בין שפני סלע לאדם בעקיצה). 

 

שמירה על הבריאות של כל בני הבית

חומר דוחה יתושים מאפשר לכם לשמור על הבריאות של כל בני הבית שלכם בצורה הטובה ביותר. הוא יאפשר לכם להגן על הילדים ועל עצמכם ולעבור את הקיץ בשלום. חשוב מאוד לזכור כי בכדך כלל יתושים לא מגיעים לבד, אם אתם רואים אחד, בוודאי יש עוד רבים בסביבה, ולכן לא מספיק שתנסו להרוג אחד עם נעל או להעיף אותו החוצה, אלא בעזרת חומר דוחה יתושים תוכלו להרחיק גם את היתושים בהם אתם לא מבחינים וכך להיות בטוחים כי הבית נקי מהם.

 

שימוש קבוע על פי הצורך

היום בכל בית בישראל כדאי להחזיק חומר דוחה יתושים בו תוכלו לעשות שימוש קבוע על פי הצורך ואם אתם מבחינים בסימנים של יתושים בבית שלכם. פנו אל חברת הדברה מקצועית ואיכותית אשר תוכל לסייע לכם למצוא את החומר הנכון ביותר עבורכם וכמובן, זכרו להרחיק אותו מהישג ידם של ילדים קטנים, גם אם מדובר בחומר על בסיס צמחים או חומר טבעי, השימוש צריך להתבצע על ידי מבוגר ועל פי הייעוץ שתקבלו מחברת ההדברה.

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: