מה חשוב לבדוק בהצעת מחיר של אינסטלטור ברמת גן לפני שיפוץ מטבח?

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

עומדים לפני שיפוץ של המטבח שלכם? קיבלתם הצעת מחיר לא רק מאת אינסטלטור ברמת גן אחד, אלא מכמה וכמה כאלו, ואתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את ההצעה הטובה והנכונה ביותר עבורכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

היום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של אינסטלטורים באזור המרכז, ולכן לפני שאתם חותמים על חוזה לעבודה עם אינסטלטור בפתח תקווה, ברמת גן או בכל מקום אחר – קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים חשובים אשר יעזרו לכם לבחון את מסמך הצעת המחיר באופן נכון יותר ולבצע בחירה שלא תתחרטו עליה מאוחר יותר.

זמני העבודה

אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לכם לבדוק הוא זמני העבודה של האינסטלטור. לפני שאתם מזמינים אינסטלטור בפתח תקוה, או בכל מקום אחר, בדקו כמה זמן יקח לו לבצע את העבודה הדרושה לכם לשיפוץ המטבח, והאם הוא מתחייב לעמידה בלוחות הזמנים הללו.

זמני העבודה הם חשובים מאוד והם יכולים להיות משמעותיים שכן הם משפיעים גם על בעלי מקצוע אחרים אשר נכנסים לעבוד במקום כמו מתקיני ארונות, הכיורים, השיש ועוד. ולכן חשוב להיות מסונכרנים ולקבל ממנו התחייבות לגבי זמני העבודה.

באילו חומרים ומוצרים הוא משתמש בזמן ביצוע העבודה

עוד דבר שחשוב מאוד לבדוק הוא באילו חומרים ומוצרים משתמש האינסטלטור בזמן ביצוע העבודה. עליכם להיות בטוחים כי אתם בוחרים איש מקצוע אשר יעשה שימוש בחומרים איכותיים מאוד ובכלים מקצועיים אשר יהפכו את העבודה שלו לבעלת איכות גבוהה. עדיף לכם לשלם יותר על האיכות הזו, מאשר לבחור אינסטלטור זול אשר ישתמש במוצרים הרבה יותר זולים ולאחר זמן מה תתחילו להרגיש את הבעיות בעבודה אותה הוא ביצע בבית שלכם.

רישיונות עבודה

וודאו כי אתם בוחרים באינסטלטור מורשה ועם כל האישורים הנדרשים לעבודה על פי חוק, וכן ביטוחים. תאונת עבודה ללא ביטוח בתוך הבית שלכם יכולה להוביל אתכם לבעיות רציניות, וודאו מראש כי אתם מכוסים.

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: