מטבח מעוצב בלי לרכוש תשתיות חדשות? רק עם שירות פינוי דירה

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

המטבח הישן עשה את שלו והגיעה העת לרכוש חדש? לא בטוח. דיירים רבים סבורים כך כשהם מביטים על העובש בקירות, והקילופים בתקרה. זו תולדה של שימוש ממושך במכשירי חימום ובמיוחד בכיריים, בלי מנדף, וזה עשוי לתפוס את המטבח שלכם בכל שלב, אפילו בתחילת דרכו. מה שכן, במטבחים וותיקים אם הקירות מלאי עובש ומקולפים, זה בדרך כלל הולך יחד עם גרוטאות ופיזור בלתי נדלה. בבתים לא מעטים מטבחים מחוברים לעליית הגג מה שהופך את כל המתחם למבוזר ומבולגן. השירות הנדרש להעמדת מטבח חדש נקרא פינוי גגות, ואם המטבח אינו מחובר לעליית-גג, פינוי דירה סטנדרטי, ללא גג. השירות ניתן על ידי אותה חברה, המיישמת פינוי דירה וגגות. מה הוא כולל ומדוע הוא הפתרון שלכם למטבח שנראה טוב באמת?

פינוי גרוטאות ישנות מהמטבח

רכישת מכשירי מטבח חדשים לא תמיד גוררת את פינוי הישנים. דיירים בגיל מבוגר, אשר בשונה מאתנו – הצעירים והנמרצים, לא תמיד עומדים על שלהם, עשויים למצוא את עצמם עם 2 מדיחי כלים, מקררים וכד' בשל אי-פינוי. כילדיהם ונכדיהם, מומלץ שתזמינו להם שירות פינוי דירה על מנת להבטיח נגישות מלאה במטבח שלהם. במידה והמטבח מחובר לעליית גג, ובה ובגג עצמו יש בלגאן, יתבצע פינוי גגות מלא של כל הגרוטאות, כולל הורדת גרוטאות כבדות עם תשתית הורדה מגובה.

הורדת עובש מקירות המטבח

יתבצע ניקוי עובש מלא מקירות המטבח, אשר יהפוך כל קיר להיות שוב לבן ונקי. פינוי העובש יתבצע באמצעות כלים ייעודיים להורדת עובש, כולל במקומות הכי קשים להגעה, בפינוי התקרות העליונות, בפאות שבין הקירות לתקרות, וכד'.

ניקיון וקרצוף המטבח

במסגרת שירות פינוי דירה יתבצע ניקיון יסודי של כל המטבח, אשר יעמיד לרשותכם מטבח מקורצף שנראה כמו חדש. עדיין חושבים שאתם צריכים לקנות מטבח חדש? לא בטוח, אחרי שתביטו בתמונות הניקיון של חברת פינוי דירה, אשר העמידה ללקוחותיה מטבח כמו-חדש. החברים והאורחים ממש היו בטוחים שנרכש מטבח חדש, בעוד שמה שנעשה בסך הכל הוא שירות פינוי דירה ייעודי למטבחים, שגרם להם להיראות במיטבם. זה הגיע ללקוחות העבר וזה מגיע גם לכם. אל תתפשרו על פחות מכך!

 

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: