מידע חשוב על בחירת סרטי הדבקה ביתיים ותעשייתיים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

סרטי הדבקה משמשים כמעט את כל הדרג העובד והיצרני בישראל, מעקרת הבית בעת עבודות מטבח ועד למפעלי האריזה הגדולים בעת השימוש שהם עושים בקרטונים. כיצד מומלץ לבחור סרטי הדבקה? במאמר שלפניכם נספק מידע על 2 סוגים של סרטים שמומלץ להכיר: חד צדדיים ודו צדדיים תוך פירוט על מגוון שימושים שדבקים אלו יכולים להגשים עבור המשתמשים. קריאה מהנה!

סרטי הדבקה חד צדדיים ושימושיהם

סרטי הדבקה אלו משמשים בעיקר לכל מה שקשור לאריזה. אימהות לילדים מחזיקות דרך קבע סרטי הדבקה אלו על מנת לסייע להם לעטוף מתנות לימי הולדת אליהם הוזמנו. כמובן שהם משמשים גם להדבקות עדינות בבית. בתעשייה, סרט הדבקה מסוג כזה משמש להידוק קרטונים ובכך – להפיכתם מחומרי גלם שיוצרו במפעל לקופסאות ברות קיימא. ההבדלים בין סרטי הדבקה לבתים פרטיים לבין סרטי הדבקה למפעלי אריזות מתבטאים בעובי. הסרטים של המפעלים עבים יותר מאלו שמשמשים בבית הפרטי.

סרטי הדבקה דו צדדיים ושימושיהם

סרטי הדבקה דו צדדיים משמשים גם הם את עקרות הבית אבל רק אם הוחלט לתלות במטבח ווים למגבות ולמחבתות-חור. במקרה כזה ניתן לרכוש מתלי מתכת או פלסטיק בתוספת סרט הדבקה דו צדדי המיועד להדבקת מתלים לנשיאת משקלים כבדים. הצד האחד של הסרט מושם על המתלה וצדו השני על הקיר. נגני גיטרה משתמשים בסרטים אלו כדי להדביק מיקרופונים ארעיים באופן פרוביזורי עד לרכישת אמצעי הגברה קבוע. דבקים דו צדדיים משמשים גם תעשיינים המעוניינים להנגיש ללקוחות סופיים מוצרים שונים המצריכים הצמדה למשטחים. החל ממתלי-מטבח עליהם נכתב זה עתה, ועד מסיכות ותלבושות לפורים בהם הסרט משחק תפקיד. בתחום המסכות, למשל, ברוב המפעלים אין מידות על פי מידה, אלא גודל קבוע עם סרט הדבקה דו צדדי וקליפס להתאמת המידה בתחתית המסכה.

דגשים לבחירת סרטי ההדבקה

בתחום נשיאת המשאות הכבדים בייחוד במטבח שם תולים מחבתות-חור שלא טריוויאלי לתלות, חובה לרכוש מוצר תקני המייצר הדבקה חזקה במיוחד למטרה זו. בתחום המלבוש, חשוב לבחור בסרט הדבקה תקני המיועד לכך, שאינו מייצר בעיות במגע עם העור. הסרטים לא צריכים להיות רק חזקים אלא גם תקניים ולכן חשוב להיוועץ בחברת שיווק סרטי הדבקה לפני שרוכשים.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: