מידע על הדפסה על קנבס

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

הדפסה על קנבס היא פעולה קלה ופשוטה לביצוע פעולות דקורטיביות במשרד. חומר הגלם קנבס נתפס בעיני הציבור כיוקרתי ואיכותי בשל כך שמקורו הוא מעולם האומנות. במכללות המובילות בצלאל, שנקר, ובמחלקות לאומנות באוניברסיטאות משתמשים בחומר זה פעמים רבות ליצירת ציורים ומיצגים שונים. כאשר אתם משתמשים בו לביצוע של שלטים לעסקים, ובפרט לחדרי המשרדים שלכם, אתם מעלים את שמכם וגורמים לעסק להיראות טוב באמת!

שלטים לעסקים

שלטים לעסקים מתבצעים הן במסגרת הדפסה על קנבס והן בהדפסה על חומרי גלם אחרים. שלטים לעסקים מגדירים את החדרים הפנימיים בהם. ניתן להשתמש במיצגים כמו שלטים לעסקים גם לעריכת קמפיינים שיווקיים מעת לעת. מדבקות למשרדים משמשות כדרך קלה ופשוטה להגדרת שמות החדרים. הן שקופות, והפונטים עליהן נראים חלק אינטגרלי מכל דלת.

ביצוע פעולות שילוט עסק עם קנבס

אין ספק כי הדפסה על קנבס לוקחת אתכם לעולם מושגים שונה לחלוטין של רמת השילוט. זהו לוח מהודר בצבע לבן, שאם יש עליו שילוט לעסקים שלכם – כבר מכורח הרעיון, המתבונן יתרשם מכם לטובה. הדפסה על קנבס ניתנת לביצוע חופשי: שולחים דוגמה שמעוניינים להדפיס והיא תודפס אחד לאחד כמו שהיא מופיעה במיצג הגראפי שהתקבל.

יתרונות שילוט לעסקים מסוגים שונים

הדפסת קנבס – הדפסה על קנבס היא פתרון קל ונייד, שניתן לשינוי המיקום בתוך העסק. הלוח קל לסחיבה ופשוט מאד לתלייה. יפה, מהודר ומשדר עוצמה – לוח הקנבס הוא פשוט נכס לבית העסק.

מדבקות שילוט – מדבקות השילוט הן פתרון זול ופשוט לכל מי שמעוניין להכין שלט. הדבקה על הדלת מאפשרת לה להיראות דלת מודפסת של ממש, ולא פלטה עם מדבקה. החיסרון הוא שקשה מאד להסיר מדבקה כזו אם מתחרטים. רצוי לתת למישהו מנוסה להדביק אותה על מנת שהיא תתקבל ישר וסימטרי על הדלת.

שילוט לעסקים ממיטב המומחים

אם יש לכם רעיונות לביצוע שילוט לעסקים, שלחו דוגמאות ומיצגים, ואת סוג השילוט המבוקש: הדפסה על קנבס, מדבקות, או אחר. בחברה, יכינו עבורכם מדבקות למשרדים, מיצגי הדפסה כל קנבס, ועוד. בחברה עוסקים גם בהכנת מדבקות למשרדים או עבודות קנבס לצרכי שיווק. לדוגמה, ניתן לספק מדבקות שאפשר לצרף למכותבים של החברה עם לוגו המשרד, או מתנת הדפסה על קנבס עם הלוגו ללקוחות.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: