פינוי דירה לסידור נקי ומבטיח עבור המטבח שלכם

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

דירה מוזנחת היא תופעה שהדיירים חשים על בשרם: ערימות של תכולה לא בשימוש, מסדרונות ביתיים עמוסים לעייפה וכל זאת בליווי קירות מעובשים ולט מטופחים. כאשר חלק מהכשל הזה קורה במטבח, אתם מעמידים אותו בסכנה תברואתית קשה ולכן חשוב להסדיר בהקדם שירות פינוי דירה. מה הוא כולל ומהן התמורות בסופו?

פינוי תכולות שאינן בשימוש, אגרנות ואשפה

בשלב הראשון – יפנו עובדי פינוי דירה תכולות לא רצויות מהדירה. הפינוי ייעשה בדרך חוקית בלבד אל אתרי פינוי מורשים. בכך, אתם מבטיחים שתיווצר תשתית ברת-שיקום שניתן יהיה לקדם גם תברואתית בהמשך התהליך. במהלך פינוי המטבח יעבור הצוות על הארונות, יזהה תכולות מעובשות, ישנות ומסכנות-תשתיות ויפנו אותן מהדירה. יתבצע פינוי אשפה כולל משלושת חדרי השירות המרכזיים, כביסה, אמבטיה ומטבח.

ניקיון החדרים שפונו לצורך שיקום מוחלט של המבנה

החדרים שעברו פינוי דירה ינוקו קומפלט תוך שימוש בתשתית חומרי ניקיון מתקדמת במיוחד הכוללת מכשירי ניקיון, חומרים מתקדמים ועל בסיס עבודת ניקיון מדויקת וממוקדת. הניקיון יושלם תוך השתתת פתרונות בישום מפנקים במיוחד שיהפכו את החדרים למהנים לשהייה, אשר יפיחו במתארחים ובמשתמשים השונים בהם סיפוק רב בכל דקה שהם נמצאים בפנים.

סריקה ברחבי המקומות הלא מוזנחים בבית לאיתור מפגעים

לעתים, גם אם התלוננתם על מוקדי הזנחה ספציפיים, המשך הדרדור עשוי להגיע ממקומות לא צפויים: מאלה שאתם חושבים שהם נקיים ומסודרים. צוות פינוי דירה ימשיך בסריקת הבית, עליית הגג והחצר ויזהה מוקדי לכלוך והזנחה. במידה ומיקומים שונים בחדרים התגלו במוזנחים באופן נסתר, יתבצע ניקיון לאחר הפינוי כדי להבטיח שלא יהיה אף חלק בבית שיהווה נקודת תורפה תברואתית.

סיכום כולל של תהליך הפינוי

לפני עזבו את המקום, יערוך צוות פינוי דירה סריקה אחרונה בכל המבנה לווידוא שאין יותר מוקד הזנחה וכל פינה בבית נקייה פיקס. במידה ויימצאו כשלים נוספים, הם יוסרו וינוקו. המטרה היא לא רק להשלים תהליך פינוי דירה, אלא באמת לפנות אותה ולהבטיח את המשך השימוש בה בצורה בטוחה וחלקה. בכך, אתם מבטיחים כי גם חדרי השירות, לרבות המטבח, וגם חדרי המגורים והעבודה זמינים לכם לשימוש בטיחותי ומענג.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: