קבלן שיפוצים מורשה – הדרך שלך להצלחה

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

מי מאיתנו לא חולם על עבודה בסכומים גבוהים, גישה למכרזים ממשלתיים, לקוחות שמתקשרים אלינו ללא הרף? כל מה שמפריד בניכם לבין החלום הוא רישיון קבלן שיפוצים. בעידן שלנו זה לא כל כך מסובך, במיוחד כשאנחנו נעזרים באנשי המקצוע המומחים, שילוו אותנו יד ביד להוצאת רישיון קבלן שיפוצים. אז אחת ולתמיד, מהו רישיון קבלן שיפוצים, מה הפרוצדורה להוציא אותו, ומה יוצא לכם מכך? כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם, במאמר הבא.

רשם הקבלנים מסווג את הקבלנים לפי תחומים

רשם הקבלנים, הלוא הוא הגוף שמעניק רישיון לקבלנים, מחלק את הקבלנים לסוגים על פי תחומי ההתמחות. כך למשל קבלן שיפוצים הוא סיווג 131, כאשר לכל סיווג יש מספר סידורי משלו. החלוקה של הקבלנים לתחומים מבטיחה את איכות העבודה, כאשר כל קבלן מתמקצע בתחום ספציפי, ומקדיש לו את מירב המאמצים.

איך מוציאים רישיון קבלן שיפוצים?

על מנת להוציא את רישיון קבלן השיפוצים, יש להיעזר באנשי מקצוע שילוו אתכם בהגשת הבקשה, למשל התקווה רישום קבלן שיפוצים. השלב הראשון, יהיה לבדוק שאתם בכלל זכאים לקבלת רישיון קבלן שיפוצים. יש מספר תנאים שמאפשרים לכם להגיש את הבקשה, למשל אם למדתם אדריכלות או הנדסה, ויש לכם ניסיון של שנתיים מתוך חמשת השנים האחרונות. שימו לב לתנאים המשתנים, כדי לא לבזבז זמן בהגשת הבקשה כאשר אינכם זכאים.
בשלב שלאחר מכן, תצטרכו להציג את התעודות המקצועיות, להוכיח שאין לכם עבירות בתחום הבנייה בעבר, ושאינכם פושטי רגל. אחרי שסיימנו עם השלב המנהלי, תעברו להיבחן על הידע המקצועי שלכם. כך למשל קבלן שיפוצים, ייבחן בתחומים של גבס, צנרת ואינסטלציה, שבירת קירות בצורה בטוחה, וידע בסיסי בחשמל. באופן הזה, רשם הקבלנים מבטיח שמי שאוחז ברישיון קבלן בתחום השיפוצים, עומד בכל הדרישות והקריטריונים, שומר על כללי הבטיחות, ועובד לפי התקן.

נסו להיכנס לנעליים של הלקוחות

בתור לקוחות שרוצים להזמין קבלן הביתה לצורך שיפוצים, האם הייתם מזמינים קבלן עם רישיון או בלי רישיון? התשובה היא ברורה. ומכאן ההנחה שקבלן שיפוצים מורשה יקבל עבודה בנפח גדול יותר, משום שיותר אנשים סומכים עליו. יש לקחת בחשבון שאנשים רבים נכוו מקבלן בעבר, ולכן יקפידו לבחור קבלן שעומד בכל הדרישות. בנוסף, קבלן מורשה עובד עם חומרי גלם איכותיים, מה שמהווה סיבה נוספת להזמין את הלקוח. חשוב שתדעו, שרשם הקבלנים מטפל בתלונות הציבור בנוגע לקבלנים מורשים.

הטבות לקבלן מורשה

כאמור קבלן נהנה ממספר הטבות, על מנת לעודד את כל הקבלנים להוציא את הרישיון –

– אפשרות לגשת למכרזים ממשלתיים שמהווים מקפצה בקריירה ושורה ברזומה.
– עבודה בסכומי כסף גבוהים כאשר בסיווג הגבוה ביותר ניתן לעבוד ללא הגבלת סכום
– כאמור, הגדלת קהל הלקוחות.

לסיכום, רישיון קבלן שיפוצים יכול להיות מקפצה אדירה בקריירה.

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: