ריסוס לדבורים, צרעות וחרקים עוקצניים נוספים – פעולת מנע חובה לבתים צמודי קרקע

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

זה לא סוד שמדי קיץ בחצר, בבריכת השחייה ובמגרש הכדורגל השכונתי האורחים השעירים בצהוב מגיעים ובגדול. הדבור, הדבורה והצרעה פשוט "חוגגים" בקיץ ובסביבה מזוהמת הם לא יהססו לתקוף. האם הקיץ הוא הגורם הבלעדי לכך? ברור שלא. זו אמנם העונה שלהם, אבל באמצעות שמירה על כללי היגיינה נכונים ניתן להרחיק את העוקצים הטורדניים מלפקוד את השטח שלכם.

ניקוי וחיטוי משטחי מים עומדים דרך סירקולציה קבועה והסרת חלודה ממשטחים אחרים – חובה

אם בחצר שלכם התפתח קן דבורים או מושבת צרעות מרובות נראית בו, כנראה שמאד מלוכלך אצלכם. פעולת המנע שאנו מציעים לעשות היא לנקות את החלודה מכל מה שמרגיש לכם חלוד ולא נקי ולוודא שהבריכה נקייה והמים העומדים שלה עוברים סירקולציה. אלה 2 פעולות שפשוט חובה לעשות כדי למנוע מפגש עם הדבור או הצרעה בקיץ.

הזמנת ריסוס לחרקים עוקצניים מדי סוף חורף

כבר בתוחם החורף כשניצני האביב הראשונים מתחילים לבצבץ, זה זמן טוב לבצע ריסוס לדבורים וצרעות. אתם לא יכולים לדעת אלו נזקים הגשם חולל בשטח שלכם: חורים בזיפות של הגג, בעיות חלודה בחצר וכד'. במיוחד אם הבית שלכם פרטי ללא שכנים, והמטבח פונה לחצר באמצעות חלון או דלת בלגית, הפעולה הזו חובה. אתם לא רוצים לגלות שבכל פעם שתצטרכו לנדף אדים מהמחבת הרותחת אחרי טיגון תצטרכו להיכנס לכוננות כניסת צרעה. זה מצב לא תקין שכמובן יפגע בשגרת התנהלותכם במטבח. אם ריסוסם לדבורים ייעשה בחודשי מרץ אפריל, המשמעות היא שעד סוף הקיץ לא תסבלו מקרבתם של החרקים העוקצניים.

כדאי לדעת: ריסוס פרעושים לא נדרש רק בבית עם חיות מחמד

פרעושים הם בראש ובראשונה חרקי גינה. הם נמצאים מתחת לאדמה של כל משק, בדיוק כמו חפרפרות ונחשים. כמובן שאם בא אליכם ידיד או מכר עם כלב או חתול עליו, זה יספק להם כר פורה לצאת ולתקוף אתכם כבני אדם גם לאחר לכתם של החברים עם ההולכים על ארבע. לכן, אם יש מקום בו הכרחי שיהיה ריסוס פרעושים גינה של בית פרטי הוא ללא ספק כזה.

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: