תכנון עיצוב מראות קיר במטבח

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

מראות קיר במטבח הן קונספט עיצובי שנכנס בעת האחרונה למטבחים מודרניים ובעיצוב עתיק כאחד. בדרך כלל, ממקמים אותן רק כאשר מותקן מנדף במטבח למניעת הצטברות אדים תמידית על פלטת הזכוכית. ההתקנה נעשית, בדרך כלל, בסמוך להתקנים קשיחים ומסגרתיים, שיוצרים צורה של מסגרת. לדוגמה, ארון מטבח המורכב מ- 4 התקני פתיחה ובמרכזם ישנו ריבוע או מלבן ריק, עם קיר חשוף. במקום להשאיר אותו כך, מתקינים מראה. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד מומלץ לתכנן מראות קיר למטבח שלכם.

יש לבחור בדגם זכוכית משתקף, המתאים למראה

בעוד חיפוי זכוכית משמש כאמצעי עיצוב ויזואלי, מראות קיר משמשות כאמצעי השתקפות פר אקסלנס, ולכן בחירה בדגם זכוכית ירוק לא תיצור עבורכם את אפקט המראה. הבסיס של כל דגמי מראות לבית, ובייחוד במטבח, הוא בחירת דגם קריסטל קליר 100% שקוף, אשר מיישמים עבורו במפעל הזכוכית גם התאמות להפיכתו למראה במקום שישמש כחלון או כמחיצת קיר סטנדרטית.

חשוב לבחור במסגרת מראה המתאימה לתלייה במטבח

המטבח הוא חדר רגיש בשל היותו חדר שירות ביתי. הוא חשוף לצבירת אדים, לעומסי חום ולעומסי קור במידה ופותחים מקרר או מקפיא. בחדר כזה, הימצאותם של חומרים חזקים ועמידים בשינויי טמפרטורה ואקלים אינה שאלה, אלא חובה. ודאו כי כל מסגרת פלסטיק או מתכת שמוכרים לכם עם המראה הנה ייעודית לשימוש בתוך מטבחים, שלא תמצאו את עצמכם עם זכוכית שבורה או מסגרת מטה לנפול.

מומלץ להתייחס למסגרת המראה כמו מסגרת של ארון או מדף בעיצוב ובתכנון

מסגרת המראה עומדת להשתלב דרך קבע במטבח שלכם. אם כל הידיות, הארונות והדלתות במטבח שלכם לבנות, למשל, בחירת מראה עם מסגרת סגולה לא תיצור את ההתאמה המבוקשת. מראות לבית צריכות להתאים לחדר בו הון משתלבות וזה נכון שבעתיים כשמדובר בחדר שירות מעוצב כמו המטבח. מראות קיר יש לבחור אך ורק אם המסגרות זהות בצורות ובצבעים שלהן לאלו של רכיבי הקבע במטבח. זיהיתם התאמה כזו? מראות קיר אלו צפויות לספק את ההתאמה הדקורטיבית למטבח. חשוב לוודא שהעובי של המסגרת אינו עבה מדי בחדר קטן ואינו דק מדי בחדר גדול על מנת שהמראה תתאים גם מבחינת פרספקטיבה.

 

 

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? מלא/י פרטים:

Call Now Button

השאירו פרטים כאן: