שדרוג מטבח מישן לחדש
שדרוג מטבח מישן לחדש
שדרוג מטבח מישן לחדש

לשיחת ייעוץ על המטבח החדש שלך

שדרוג מטבח זה ברור. 
אבל מה זה באמת אומר?
השדרוג יצליח דרך ירידה לפרטים הקטנים. ספרו לנו על מטבח החלומות שלכם.

איכות

אחריות ל 5 שנים

מהירות

המטבח יהיה גמור ומוכן עד 45 יום
מרגע אישור ההזמנה

שירות

אנו עומדים לרשותך לכל שאלה הכי קטנה

שדרוג מטבחים

כל אחד מאיתנו מגיע למיצוי בכל מיני תחומים בחיים, ומרגיש שלפעמים הוא צריך שדרוג. בין אם זה בבגדים שאנחנו לובשים, בתסרוקות שהיו מתאימות לנו פעם אך לא מתאימות לנו יותר, טלפון שהפך בלוי עם השנים ועוד. שדרוג מטבח גם הוא אופציה קיימת שנובעת מתוך הצורך לשדרג ולהפוך את המטבח שלנו למשהו אחר ממה שהיה. אז איך עושים שדרוג מטבח, כמה עולה שדרוג מטבח ומה בכלל עושים כשמחליטים לעשות שדרוג מטבח? בואו נבין דרך המאמר הבא.

למה בכלל לעשות שדרוג מטבח?

שדרוג מטבח מגיע מתוך הצורך להתחדש, לשפץ ולשדרג את המטבח. המטבח הוא אחד החללים בבית שאנחנו נמצאים בהם הכי הרבה. גם מי מאיתנו שלא מבשל על בסיס קבוע או יודע איך להתעסק במטבח, כולנו נכנסים אליו כדי לקחת משהו מארון החטיפים, כדי לאלתר ארוחה מהמקרר ועוד. המטבח הוא אחד החלקים המרכזיים בבית, ולכן הוא צריך להיות חלל מזמין, מעוצב ומשודרג.

על אחת כמה וכמה כדאי לעשות שדרוג מטבח עבור מי שדווקא כן יודע להתעסק במטבח, נהנה מלבשל, לאפות, לטגן ולהכין דברים טעימים.

שדרוג מטבח נעשה בעיקר עבור מטבחים ישנים שיש צורך לשדרג אותם, אך גם מטבחים שנראים טוב ומעוצבים בצורה שמתאימה לכם יכולים לעבור שדרוג ולהכניס בהם עוד חיים, מוצרים ונראות. אז איך עושים שדרוג מטבח?

איך עושים שדרוג מטבח?

אם מדברים על אנשים שאוהבים לבשל והמטבח הוא חלל חשוב ביותר עבורם, שדרוג מטבח יכלול דברים מסויימים, ואילו אם מדברים על אנשים שפשוט רוצים לשדרג את המטבח מבלי שיהיה לו מענה לצורך הבישולי, הוא יכלול דברים אחרים.

שדרוג מטבח באופן כללי יכלול כמה דברים חשובים – הגדלת המרחב של המטבח, הוספת תאורה, הוספה של מיזוג אוויר, מיקום של ארונות ועוד. כל הדברים האלו מצריכים בהחלט תכנון מראש, ואם יש לכם ספק איך לעשות את זה לבד – אתם מוזמנים להיוועץ עם בעלי מקצוע שישמחו ללוות אתכם בדרך לשדרוג מטבח מקצועי, איכותי ויפה.

הכי חשוב שיהיה לכם נוח

שדרוג מטבח נובע בעצם מהצורך להתאים את המטבח לצרכים שלכם. חשבו על הכל לפני שאתם מתחייבים לעבודה מול ספק שדרוג מטבח מסויים. שאלו את עצמכם מה הצרכים האמיתיים שלכם? האם אתם מעדיפים שטחי אחסון נמוכים או שטחי אחסון גבוהים? האם אתם זקוקים לאי כמשטח עבודה נוסף במטבח? האם אתם זקוקים לשדרוג של מכשירי חשמל מסויימים או שאתם יכולים להסתפק או שבעי רצון ממוצרי החשמל הקיימים? חשבו גם האם אתם זקוקים לסגירות חכמות למניעת גישה לילדים שלכם לארונות המטבח ושטחי האחסון? אחרי שתגיעו לתשובות לכל השאלות האלו, תבינו איך שדרוג מטבח יכול להקל עליכם ולדאוג לזה שיהיה לכם הכי נוח בעולם במטבח שלכם.

כמה עולה שדרוג מטבח?

אז שדרוג מטבח יכול להסתכם בסכומים שונים. אפשר לבצע שדרוג מטבח באלפי שקלים בודדים ואפשר גם להגיע לסכומים גבוהים בהרבה יותר, סכומים של עשרות אלפי ואף מאות אלפי שקלים לפרויקט שדרוג מטבח. הכל תלוי מה בוחרים לעשות, דרך איזה בעל מקצוע, מה הוא טווח הזמן שאתם מקצים לעבודה וגורמים משתנים נוספים. ברגע שיהיו בידיכם את כל הפרטים לשם שדרוג מטבח שאותו אתם רוצים לעשות, העבירו את כל המידע והפרטים האלו אל בעל המקצוע שיוכל לתת לכם הערכת מחיר ספציפית יותר, דרכה תוכלו לדעת מכמה שקלים אתם עומדים להיפרד.

מה עושה מי ששדרוג מטבח יקר לו אבל זקוק לו בכל אופן?

היות וטווח המחירים הוא גדול כל כך לשם שדרוג מטבח, כל אחד יכול לעשות שדרוג מטבח בלי בעיה. אם אתם צופים שעתידה להיות לכם בעיה כלכלית בעקבות שדרוג מטבח, תכננו את כל המהלך הזה בצורה נכונה יותר. וותרו על מה שאינו חובה כחלק משדרוג מטבח אצלכם והשאירו רק את מה שחובה שיתקיים. כך תוכלו לשמור על מסגרת תקציבית הגיונית וגם להנות משדרוג מטבח.

מה כולל שדרוג מטבח?

שדרוג מטבח בדרך כלל כולל שדרוג מקיף של כל חלקי המטבח, אולם ניתן גם לעשות רק חלק ממנו ועדיין להנות משדרוג מטבח מעולה. שדרוג מטבח כולל בדרך כלל החלפה של ארונות המטבח ושדרוג של שלד הארונות כולל צירים, מסילות ועוד, שדרוג של מגירות המטבח כולל התקנת מנגנונים של טריקה שקטה במידה ומעוניינים בהם, צביעה וסיוד של קירות המטבח, הרחבת שטחי אחסון המטבח, החלפת הצנרת וטיפול בכל נושא האינסטלציה במטבח, החלפת כיור המטבח, החלפת שיש המטבח, התקנת אי במידה ומעוניינים בכך, התקנת קולט אדים, הרחבת משטחי העבודה שעל השיש, התקנת אריחים על הקירות, ריצוף חדש של רצפת המטבח, החלפת ידיות, החלפת ברזים ועוד.

כמובן שככל שתבחרו לשדרג את המטבח ביותר אלמנטים כך מחיר שדרוג מטבח יהיה גבוה יותר, וככל שתבחרו לשדרג את המטבח בפחות אלמנטים כך מחיר שדרוג מטבח יהיה נמוך יותר.

איך בוחרים בעל מקצוע שיבצע שדרוג מטבח?

מעמד בחירת איש המקצוע שיבצע אצלכם שדרוג מטבח הוא מעמד חשוב לאין שיעור. בחירה של בעל מקצוע יכולה לעשות את ההבדל בין שדרוג מטבח לבין שדרוג מטבח שיצריך מכם להיפגש עם בעל מקצוע נוסף אחרי כמה חודשים בגלל עבודה רשלנית.

בכל מה שקשור לבחירת בעל מקצוע שיבצע עבורכם את שדרוג המטבח לא כדאי לחסוך בכספים. כמובן שאם אפשר לשלם פחות אז עדיף, בכל זאת לא באנו למעמד שדרוג המטבח כדי לאבד את כל הוננו, אבל מחירים נמוכים מדי עלולים להעיד על בעל מקצוע לא מקצועי ובמקרים החמורים יותר גם שלא נושא בתעודות המתאימות, האישורים והביטוחים לקראת העבודה אצלכם.

השקיעו זמן ומחשבה רבים בבחירת בעל המקצוע. השוו בין בעלי מקצוע מהתחום, חפשו המלצות, השוו מחירים ובקשו לראות עבודות קודמות שהם ביצעו. בנוסף, אל תהססו לשאול שאלות ולבקש לראות את כל התעודות המתאימות לשם ביצוע העבודה אצלכם. בסוף, שדרוג מטבח יכול להתבצע רק על ידי בעלי מקצוע רציניים ומקצועיים, ובעל מקצוע שלא מראה לכם את התעודות שבידיו – כנראה שיודע שהוא נמצא במקצוע הלא נכון.

הכי חשוב – לא לעשות טעויות

בזמן שדרוג מטבח עלולות להתרחש טעויות רבות. התאמה לא נכונה של הכיור והכיריים לארונות החדשים, הוספת אי למרות שאין בכך שום צורך, מיקום תאורה שגוי, החלפה של משטח העבודה בצורה לא מקצועית, החלפת ברז ישן בברז חדש אך שאינו מתאים לקוטר של הכיור, חידוש ארונות מטבח עם שלד ישן שעלול להתפרק ועוד. טעויות שכאלה יכולות לגרום לעבודה כפולה, הוצאות כספיות כפולות והרבה עוגמת נפש, זמן ובזבוז אנרגיות מיותרות. וודאו מראש כי בעל המקצוע יודע איך לעשות את הדברים בצורה נכונה שתגרום לשדרוג המטבח שלכם להיות איכותי וללא רבב.

אז מה עושים עכשיו?

כדי להתחיל תהליך של שדרוג מטבח כדאי בשלב הראשון להבין מה הצרכים והתקציב שלכם לשם שדרוג מטבח. בשלב הבא חפשו בעלי מקצוע מתאימים, השוו ביניהם וגם הרימו טלפון כדי לחוש את האנרגיות מבעל המקצוע. המון בהצלחה!

חידוש מטבחים מחיר

כמו שטלפון מתבלה, כמו שבגדים מתבלים וכמו שמצעים מתבלים – כך גם המטבח שלנו עם השנים הולך ומתבלה.

לשיחת ייעוץ על המטבח החדש שלך