חידוש דלתות מטבח

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? 

לפעמים לוקח זמן להודות בזה ולפעמים זה גם לא כל כך נעים לעמוד במצב הזה, אבל אין מה לעשות – יש רגעים בחיים שבהם משהו ישן צריך להתחלף עם משהו חדש. מתי בפעם האחרונה בדקתם את דלתות המטבח שלכם? רטיבות, עובש, התנפחות, צירים לא תקינים שגורמים לרעשי חריקה, צבע מתקלף ועוד הם דברים שמצריכים בדיקה מדי כמה שנים, ובמידה ומצאתם שדלתות המטבח שלכם כבר לא עומדות בזה, זה בדיוק הזמן לעשות חידוש דלתות מטבח. אז במה מדובר, איך עושים ובכמה עושים? את כל זה נבדוק ביחד במאמר הקרוב.

לא כל דבר מצריך שיפוצים

"למי יש ראש להוצאה הזאת?" אתם בטח תשאלו את עצמכם כשתגלו שאתם זקוקים בדחיפות לחידוש דלתות מטבח. אז תנו לנו לספר לכם משהו מרגיע מאוד – לא כל סיטואציה כזו מצריכה שיפוצים. חלק מהדברים בהחלט ידרשו מכם להתחיל לשבור קירות ולהחליף את כל מערכת האינסטלציה של הדירה, אבל בשביל לעשות חידוש דלתות מטבח לא מדובר בסיפור גדול, ובטח לא בהוצאה מטורפת.

חידוש דלתות מטבח

חידוש דלתות מטבח הוא לא רק תהליך לא יקר, הוא גם מהיר. כל מה שצריך לעשות זה להזמין אליכם את בעל המקצוע שימדוד את הדלתות, יבדוק את הצירים ויתן לכם לבחור את סוג הדלת שאיתה אתם מעוניינים לחדש את הדלתות ואת הצבע שלהן, וזהו. העבודה אמורה לקחת לא יותר מכמה שעות, להבדיל משיפוץ מאסיבי שעלול לקחת גם כמה חודשים.

כמה עולה חידוש דלתות מטבח?

אז חידוש דלתות מטבח יעלה בהתאם לסוג הדלת שאותה תבחרו. דלתות עם גימור של פורמייקה יכולות לעלות מחיר של בין 990 ש"ח ל-1,430 ש"ח עבור 12 דלתות, דלתות מטבח עם גימור של פולימר יעלו מחיר של בין 700 ש"ח ל-1,100 ש"ח עבור 8 דלתות, שדרוג לארונות בסגנון פרובנס יעלו מחיר של בין 2,400 ש"ח ל-3,400 ש"ח עבור 10 דלתות ועוד.

טווח המחירים הוא רחב וישתנה בהתאם לסוג הדלת שתבחרו, וכדאי לבחור מראש סוג דלת שעומד בתקציב שהקצבתם לעצמכם לצורך חידוש דלתות מטבח.

שימו לב לא לטעות!

טעויות של חידוש דלתות מטבח יכולות לבוא לידי ביטוי בהרכבת דלת חדשה על שלד ארון ישן ומתפרק. כחלק מעבודתו של בעל המקצוע הוא צריך לבדוק את הצירים והמסילות, ובמידה והם אינם תקינים – להחליף אותם טרם התקנת הדלתות החדשות. בהצלחה לכם!

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? 

small_c_popup.png

רוצים רגע לדבר על זה?

רוצים שיחת ייעוץ חינם בנושא שיפוץ המטבח שלכם?

*אפשר כמובן גם להתקשר אלינו ספונטנית: 054-7239911

Call Now Button