נגריית מטבחים

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? 

עבור כל דבר בחיים שלנו יכול להיות פתרון שיינתן לנו על ידי בעלי מקצוע שונים שמתאימים למשימה. למשל, עם בעיה במחשב נלך לטכנאי מחשבים, אם החשמל לא עובד נזמין חשמלאי ואם נרצה לבדוק מה הבעיה במזגן – טכנאי המזגנים ישמח לבוא לעזרתנו. כך גם בכל תחום חידוש המטבחים, שם נפנה כמובן אל נגרית חידושים. אז מהי נגרית חידושים ואיך אפשר להיעזר בחידוש המטבחים שלנו? בואו נגלה ביחד במאמר הקרוב.

חידוש מטבחים – מה זה בכלל?

מיד נדבר על נגרית חידושים, אך לפני כן נבין מהו חידוש מטבחים. חידוש מטבחים הוא מושג המתייחס לכל מה שקשור להפיכת המטבח מישן לחדש. מתי ולמה עושים את זה? פשוט מאוד. פעמים רבות המטבח מתיישן, והדבר בא לידי ביטוי דרך ארונות המטבח שהצבע שלהם מתחיל להתקלף, צירי הדלתות חורקים, עובש מצטבר בכל מיני פינות בארונות וגם השיש כבר לא נראה כמו שהוא היה נראה פעם.

חידוש מטבחים מטרתו לקחת את כל הדבר הקיים הזה ולחדש אותו, להעניק לו מראה חדש יותר ומעוצב יותר ולהתאים את המטבח שלכם לשנת 2020. מי עושה את זה? ניחשתם נכון – נגרית חידושים.

נגרית חידושים – מה היא עושה?

נגרית חידושים מתמחה בכל מה שקשור בחידוש המטבחים על כל גווניו. נגרית חידושים תוכל לבצע עבורכם את העבודה ולפרוש בפניכם את כל אפשרויות הבחירה לאיך לעשות, מתי לעשות ובכמה לעשות.

בדרך כלל נגרית חידושים תוכל להעניק לכם שירות חידוש מטבחים הכולל את כל סוגי דלתות ארון המטבח האפשריות ותאפשר לכם לבחור ביניהם. קיימות דלתות ארון מטבח עם גימור של פורמייקה, קיימות דלתות ארון מטבח עשויות מזכוכית עם מסגרת של אלומיניום, קיימות דלתות ארון מטבח עם גימור של פולימר ועוד.

מה המחירים של כל סוגי הדלתות הללו וכמה עולה חידוש מטבח?

אז השאלה "כמה עולה?" היא שאלה רחבה מאוד ויכולות להיות עליה כמה וכמה תשובות אפשריות. ככלל, בכל הקשור בדלתות מטבח מפורמייקה, למשל, מדובר על מחיר של בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח לדלת, ואילו מחיר דלת זכוכית עם מסגרת אלומיניום יכולה להגיע גם למחירים של בין 400 ש"ח ל-800 ש"ח.

באופן כללי, מחיר חידוש מטבח תלוי במה תרצו לעשות, כמה חלקים תרצו לחדש, באילו חומרים תשתמשו וכמובן עם איזו נגרית חידושים תרצו לעבוד ומה הם מחיריה. מומלץ לבחור נגרית חידושים מקצועית ובעלת המלצות לביצוע עבודת חידוש המטבח. בהצלחה!

רוצה שנחזור אלייך לשיחת ייעוץ? 

small_c_popup.png

רוצים רגע לדבר על זה?

רוצים שיחת ייעוץ חינם בנושא שיפוץ המטבח שלכם?

*אפשר כמובן גם להתקשר אלינו ספונטנית: 054-7239911

Call Now Button